Перемога Валерія Васковця
![IMG_5542](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2015/05/IMG_5542-300x225.jpg)
Учень 6-Б класу Валерій Васковець посів І місце у чемпіонаті України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів. Чемпіонат відбувся у місті Броварах, за підсумками якого хлопець був нагороджений Золотою медаллю. Валерій вже декілька років займається цим видом спорту та має досягнення.
Учні та вчителі щиро вітають Валерія Васковця з перемогою та бажають подальших успіхів у спорті та навчанні!