Перемога МАН в умовах війни!

Снимок экрана 2022-07-12 в 13.51.25

У складних воєнних умовах завершився ІІІ Всеукраїнський єтап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Черкаська область у цьому році виступила з рекордним результатом – 33 перемоги з 45 учасників фіналу: 6 золотих, 4 срібних та 23 бронзових медалей! Наймолодшим учасником від Черкащини був учень 8 А класу нашої школи – Єгор Скрипник, який отримав Срібло у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування». Науково-дослідницький проєкт Єгора «Система моніторингу якості очищення повітря у закладі загальної середньої освіти» у вигляді пілотного проєкту реалізовано на теренах рідної школи та буде служити всій нашій шкільній громаді протягом наступних років навчання. До перемоги Єгора вели наукові керівники – Довгаль Л. В. , вчителька біології та Пруденко В.В., вчитель інформатики.
Вся шкільна родина вітає Єгора та його наукових керівників з перемогою та бажають плідної роботи по повній реалізації проєкту та нових злетів на інтелектуальних конкурсах і змаганнях.