Передвиборчі перегони. Дебати

IMG_2298

Одним із найяскравіших заходів передвиборчих перегонів є дебати між кандидатами на посаду президента школи. У актовій залі свої програми презентували Нікіта Макаренко (9А), Роман Трофімов (10А), Катерина Уварова (10Б) та Володимир Назаренко (11А). Кожен із кандидатів мав змогу поставити запитання опоненту та висловлювати свою точку зору. Присутні детально ознайомилися з основними напрямками діяльності кандидатів в разі перемоги на виборах та почули відповіді на питання, що хвилюють учнівську громаду. Кандидатами найбільше обговорювалися питання здорового та різноманітного харчування, створення зон відпочинку, вдосконалення інформування учнів, спортивні та художньо-естетичні заходи. Дебати викликали жвавий інтерес всіх присутніх.
У наступний понеділок, 27 вересня відбудуться вибори президента школи. Кандидатам бажаємо перемоги! Виборцям – небайдужості та зробити свідомий вибір!