Передвиборча компанія

IMG_3082

Розпочалася передвиборча компанія на посаду спікера шкільного парламенту. На цю посаду претендують: відомий в Україні співак, академік дитячого об’єднання «Країні Пригод», учень 8А класу Іван Мандріков, переможець міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів та турнірів, багаторічний староста, учень 9Б класу Віталій Кізко та відмінниця навчання, учениця 9А класу Ганна Підчасюк. У рекреації другого поверху розміщені передвиборчі програми кандидатів з якими можуть ознайомитись всі бажаючі.

Вибори шостого спікера шкільного парламенту відбудуться  17 вересня на сесії, що пройде в актовій залі школи. Закликаємо всіх виборців ретельно ознайомитись з програмами кандидатів та зробити свій вибір.