Педагогічна рада

у_куток

Проведено традиційну серпневу педагогічну раду

Відповідно до плану роботи, з метою якісної підготовки до 2015-2016 навчального року, здійснення всебічного аналізу підсумків розвитку освіти у закладі у 2014-2015 навчальному році, визначення завдань, спрямованих на реалізацію додаткових заходів щодо підвищення якості освіти та пріоритети розвитку у 2015-2016 навчальному році 28 серпня 2015 року в школі була проведена педагогічна рада.

Директор школи Ткаченко Тетяна Єгорівна привітала педагогічний колектив та новоприбулих педагогів, побажавши їм успішної реалізації поставлених цілей, вручила грамоти та сертифікати вчителям за плідну роботу протягом 2014-2015 н.р.

У доповіді Тетяна Єгорівна підсумувала роботу педагогічного колективу школи за минулий навчальний рік, ознайомила присутніх із рекомендаціями міської серпневої конференції педагогічних працівників, окреслила пріоритетні завдання на наступний навчальний рік. Під час роботи у групах педагоги визначили головні проблеми у роботі закладу за минулий період та шляхи їх вирішення, погодили перспективне прогнозування на 2015-2020 роки та річний план роботи школи на 2015-2016 навчальний рік, затвердили систему виховної роботи закладу.

Педагогічна рада пройшла у діловій та конструктивній обстановці.

Вітаємо педагогічний колектив школи з початком навчального року! Бажаємо усім педагогічним працівникам бути постійно у стані бентежного пошуку істин та мудрості, ставити амбітні далекоглядні цілі та обов’язково досягати їх!