Патріотичний флешмоб

DPCtnN_dP1o

Учні 7А, 8А та 10Б класів нашої школи взяли участь у патріотичному флешмобі. Він проходив у межах  відзначення 728-ї річниці від Дня заснування міста Черкаси. Відомий в Україні та за її межами черкаський хореограф, танцівник, тренер срібних призерів «Майдансу» Макс Оробець у Долині троянд провів його для сотень черкасців та гостей нашого міста. Цей неординарний захід привернув увагу містян ще й тому, що саме завдяки спільному виконання танцю вони змогли висловити свою громадянську позицію – безмежну любов до України та прагнення бачити її розвинутою, процвітаючою і під мирним небом. На енергійну і водночас патріотичну пісню Олега Вінника «Перлина-Україна» було поставлено хореографію, з якою міг впоратися кожен. І вже після 20 хвилин тренувань з Максимом, видовищний синхронний танок порадував не лише учасників, а й глядачів.