Пам’яті героїв-афганців

th_Изображение 005.jpgСьогодні відзначається 23-річниця виводу радянських військ з Афганістану. 15 травня 1988 року відповідно до Женевської угоди почався перший етап виводу військ із Афганістану. Останній, другий, етап закінчився 15 лютого 1989 року. З України в Афганістан було направлено більше 160 тисяч чоловік. Не повернулися додому з війни 3360 воїнів, з яких 3280 загинули, а 80 пропали без вісти і потрапили в полон. Сьогодні в Україні живе близько 150 тисяч учасників війни в Афганістані.

У нашій школі була проведена низка заходів, присвячена цій події. Учні 9-10 класів писали диктант «Ми пройшли «Афган». Учителі історії О. Ю. Сотуленко та І. В. Бряник підготували лекторські групи, які на класних годинах у 5-11 класах провели інформаційні десятихвилинки з теми «Війна в Афганістані».

Учні 10-11 класів створили та переглянули мультимедійні презентації про історію Афганської війни.

Класні керівники середньої та старшої школи провели виховні години на тему: «Так починався «Афган».