ПАМ’ЯТАЄМО!

Изображение 005

Підбито підсумки міського військово-патріотичного конкурсу юних вокалістів. Він був присвячений 70 річниці визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників.

У номінації «Вокальні ансамблі малого складу» гурт у складі Тетяни Циганової (11-Б), Анастасії Потапенко та Яни Петрушенко (10-А) виборов третє місце з піснею «Нам нужна одна победа» із кінофільму «Білоруський вокзал». Підготувала учнів до перемоги вчитель музики А. О. Воронова.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» учні, вчителі щиро вітають Тетяну Циганову, Анастасію Потапенко, Яну Петрушенко та вчителя музики Аллу Олександрівну Воронову з перемогою та бажають подальших успіхів у вокальному мистецтві.