П’яте коло четвірки сміливців

У актовій залі нашої школи відбулася інтелектуальна гра “П’яте коло четвірки сміливців”, присвячена Міжнародному дню інклюзивної освіти. В грі взяли участь учні 4-х класів. Гра складалаь з п’яти конкурсів: інтелектуального, господарського, лабіринта та музичного. Члени журі: заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Л. М., спікер шкільного парламенту Когут Юлія та заступник спікера Івченко Ольга, – високо оцінили здібності членів команд. Їм дуже важко було визначити переможця, але з розривом в один бал перемогу одержала команда “Краплинка” у складі Шульги Ольги (4В), Козловського Дениса (4Б), Севрук Ольги (4Б) та Моторної Олександри.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають переможців та бажають подальших успіхів у творчості та навчанні.

th_27.jpg