Оточи себе красою

Наша школа подала заявку на участь у міському конкурсі «Оточи себе красою», який проходить за ініціативою міського голови Сергія Одарича. Ми беремо участь у номінації: «Краще облаштування території перед торгово-офісними та іншими громадськими будівлями». На конкурс представлена «Екологічна долина», яка існує завдяки клопіткій роботі наших учнів, вчителів, технічних працівників та батьків.

Серед головних призів конкурсу буде дитячий майданчик, який ми сподіваємося виграти, а також різноманітна побутова оргтехніка, елементи благоустрою (альтанки, лавочки), інвентар для догляду за рослинами та багато іншого.

Екологічний комітет шкільного парламенту закликає всіх зацікавлених осіб продовжувати роботу по благоустрою шкільної та пришкільної території.