Оточи себе красою

Завершився прийом заяв на загальноміський конкурс “Оточи себе красою”, який тривав із 15 квітня по 20 вересня. Його ініціатором четвертий рік поспіль виступає мерія Черкас.

На конкурс надійшло близько 50 пропозицій, серед них і заявка від нашої школи у номінації: «Краще облаштування території перед торгово-офісними та іншими громадськими будівлями». На конкурс представлена «Екологічна долина», яка існує завдяки клопіткій роботі наших учнів, вчителів, технічних працівників та батьків.

Конкурс “Оточи себе красою” – це гарна можливість реалізувати таланти та уподобання, а також змінити Черкаси на краще. Підбиття підсумків відбудеться впродовж найближчого місяця.

Серед головних призів конкурсу буде дитячий майданчик, який ми сподіваємося виграти, а також різноманітна побутова оргтехніка, елементи благоустрою (альтанки, лавочки), інвентар для догляду за рослинами та багато іншого.

Екологічний комітет шкільноонкурс “Оточи себе красою” – це гарна можливість реалізувати таланти та уподобання, а також змінити Черкаси на краще. Підбиття підсумків відбудеться впродовж найближчого місяця. го парламенту закликає всіх зацікавлених осіб продовжувати роботу по благоустрою шкільної та пришкільної території.

th_38.JPG.jpgth_33.JPG.jpgth_26.JPG.jpg