«Освіта XXI ст.: сучасні дебатні технології»

На базі гімназії № 136 Дніпровського району м. Києва був проведений семінар-практикум «Освіта XXI ст. : сучасні дебатні технології». У ньому взяли участь вчителі англійської мови нашої школи – Ж. Ю. Восколович та О. В. Дяченко

Семінар був присвячений розвитку дебатного руху школярів. Він відбувався в межах проекту «Дебатний рух – кроки до демократії».

Мета проекту – поширення сучасних дебатних технологій в освітньому просторі та створення асоціації шкільних дебатних клубів. Тренінг проводили тренери тренінгового центру «Спікер» та освітніх програм міжнародної кваліфікації: І. М. Сущенко – виконавчий директор БО «Вчителі за демократію та партнерство» та І. О. Баранова – вчитель історії та права гімназії № 136, бізнес-тренер.
По закінченні семінару всі учасники отримали відповідні сертифікати.

th_large_Изображение 092.jpgth_large_Изображение 090.jpg