#Останній_дзвінок_2021

IMG_1865

Ось і завершився буремний 2020-2021 навчальний рік. Сьогодні учні школи провели з вчителями та однокласниками останній день перед канікулами. Класні керівники організували інтерактивні «класні кола» з учнями, детально розповіли про проєкт «Мирна школа», вкотре вели мову про безпеку під час літніх канікул та завершили день пішохідними екскурсіями по рідному місту. Одинадцятикласники танцювали прощальний вальс та давали останній дзвінок. Дев’ятикласники завершили навчання святковим концертом на якому продемонстрували власні таланти. Учні четвертих класів свято прощання з початковою школою провели у формі квесту.
Отримавши масу позитивних вражень класні колективи завершили навчальний рік. Гарного відпочинку!