Оосбливий день у школі!

Сьогодні в школі проходив особливий день – день “Я – толерантний” в рамках Тижня Толерантності. Зранку учаснки шкільного Євроклубу провели громадське опитування серед старшокласників, батьків та вчителів “Чи вважаєте Ви себе толерантною людиною?” 218 респондентів відповіли позитивно та погодились носити протягом дня на одязі символ толерантності – відкрите серце (значок був виготовлений ученицею 8-А класу Довгаль Людмилою). Також протягом дня відбувся відкритий форум “Як я розумію толерантність”. Учні школи підібрали дуже гарні і цікаві слова, які вони асоціюють зі словом “толерантність”.

Соціально-психологічна служба та волонтери-підлітки програми “Рівний-рівному” провели акцію толерантності для дітей з особливими потребами “Світ починається з мене”. Були проведені самопрезентації та представлення талантів, різноманітні конкурси. Результатом акцій став блок-постер “Ми – єдина родина”. В кінці свята учасникам акції були вручені подарунки від шкільного Євроклубу.

th_ 001_resize.jpgth_ 002_resize.jpgth_ 003_resize.jpg          th_ 004_resize.jpgth_ 005_resize.jpgth_ 006_resize.jpg