101108.002

У школі розпочався Олімпійський тиждень, який проходитиме з 11 по 15 вересня. Він спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху. Основними формами проведення Олімпійського тижня є спортивно-видовищні дійства: змагання, майстер-класи, турніри. Учениці 5-А класу Інна Маркіанова, Анастасія Томенко та Мілана Чупраккова провели Олімпійський урок з теми «Історія розвитку Олімпійських ігор» у 1-А класі. Цікаву вікторину на олімпійську тематику з учнями 1-І класу провели учениці 5-І класу Дарина Білера та Адріана Царенко. У командній естафеті та цікавих спортивних іграх взяли участь учні 5-Б та 5-І класів. Сьогоднішній день залишив  незабутні враження у всіх учасників Олімпійського тижня.