Олімпійська надія 4Б класу
![8t4c9y54n7](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2021/09/8t4c9y54n7-300x200.jpg)
Одразу три спортивні перемоги вибороли учні 4Б класу. Артем Александров разом із командою став переможцем Відкритого кубку нашого міста із міні-футболу. Під час змагань хлопець забив 9 м’ячів та став кращим бомбардиром турніру. Варвара Коротюк посіла ІІ місце у Кубку центрального регіону з гімнастики, а Роман Речка став переможцем турніру з грепплінгу, за що отримав золоту медаль та кубок.
Вся шкільна родина щиро вітає Артем Александрова, Варвару Коротюк та Романа Речку із перемогами та бажають подальших успіхів у спорті та навчанні.
![mycollages-2 mycollages-2](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/16127__600x600_mycollages-2.jpg)