«Олімпіада Геніїв» – ми четверті в Україні!

image_2022-05-02_06-31-24

В складних воєнних умовах пройшов фінал першого національного конкурсу GENIUS OLYMPIAD UKRAINE 2022.Екологічні проєкти  учнів  були представлені у чотирьох номінаціях: НАУКА, МИСТЕЦТВО, КРЕАТИВНЕ ПИСЬМО, КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ. Автори проектів  отримали еко-перепустки і були запрошені до першого Національного фіналу. За підсумками національного конкурсу шкільна команда виборола 11 перемог у чотирьох категоріях. Срібні медалі отримали учениці 9-А класу Діана та Кіра Остроушко у номінації «Короткометражний фільм. Анімація» та учень 11-А класу Володимир Назаренко у номінації «Наука.  Енергія та ресурси». Бронзові медалі вибороли –  Кароліна Гушта (7-В клас) у номінації «Короткометражний фільм.  Анімація», Ніна Коломієць (8-А клас) у номінації «Наука. Екологія та біорізноманіття», Роман Братчиков (9-Б клас) у номінації «Наука. Якість навколишнього середовища» та Марія Тимошенко (9-Б клас) у номінації «Креативне письмо. Коротка розповідь». Почесними відзнаками були відмічені Єгор Скрипник (8-А клас) у номінації «Наука. Якість навколишнього середовища», Каміла Петруша  (8-Б клас) у номінації номінація «Креативне письмо. Коротка розповідь», Ілля Круць (9-Б клас) у номінації «Креативне письмо. Коротка розповідь», Катерина Уварова  (10-Б клас) у номінації «Наука.  Екологія людини» , Георгій Комарчев та Самарський Артем (10-Б клас). Підготували учнів до значних перемог вчителі школи: Світлана Володимирівна Будавіцька, Людмила Володимирівна Довгаль, Олена Іванівна Клименко, Вікторія Сергіївна Чернуха, Ольга Миколаївна Соломка, Альона Анатоліївна Микитенко та Ліна Вікторівна Хотько.
За підсумками національного конкурсу школа увійшла в топ 4 «НАЙКРАЩИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ GENIUS OLYMPIAD UKRAINE 2022».
Вся шкільна родина щиро вітає переможців національного конкурсу GENIUS  OLYMPIAD UKRAINE 2022 та бажає успіхів у Міжнародному етапі. Так тримати!