Обласний семінар педагогів-організаторів

IMG_2189

На базі нашої школи відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів, слухачів курсів ЧОІПОПП.

Він розпочався з презентації «Школа ХХІ» директором школи Т. Є. Ткаченко та членами академічної ради.  Про систему виховної роботи нашої школи розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Г. В. Вовчок. Педагог-організатор І. О. Коркішко поділився досвідом про організацію учнівського самоврядування та дитячого об’єднання «Країна Пригод». Слухачі курсів переглянули «Калейдоскоп», який складався з кращих творчих номерів, що були створені у лавах дитячого об’єднання. Педагоги-організатори області були ознайомлені з методикою організації інтелектуально-пізнавальних ігор та взяли участь у грі «Мій найвірніший друг».

Слухачі курсів ЧОІПОПП на семінарі-практикумі дізналися про інноваційні підходи у роботі із учнівським самоврядуванням та дитячими організаціями і в них залишилися добрі враження від системи виховання, що створена у нашій школі.