Обласна перемога з хімії
![хiм](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2018/01/хiм-300x192.jpg)
Ще одну перемогу має школа у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Стипендіат міського голови, учениця 9-А класу Анна Іноземець продемонструвала високий теоретичний рівень знань, практичні навички та виборола ІІІ місце у олімпіаді з хімії. До вагомої перемоги дівчину підготувала вчитель хімії Будавіцька С.В.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» учні, вчителі щиро вітають Анну Іноземець, та вчителя хімії Світлану Володимирівну Будавіцьку з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії та бажають подальших успіхів у навчальних проектах та олімпіадах.
![1 1](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/11327__640x480_1.jpg)