Обери свою професію

Учні 10Б класу відвідали захід  під назвою “Обери свою професію”, організований Черкаським обласним центром зайнятості, на якому були представлені навчальні заклади м. Черкас і Черкаської області.

Із змістовною розповіддю та невеликим концертом виступили представники Канівського училища культури та мистецтва. Ексклюзивні зачіски, макіяж та неперевершені зразки одягу продемонстрували студенти Східно-Європейського інституту факультету “Декоративна косметика та дизайн одягу”.

Цікавими були виступи Черкаського автодорожнього ліцею, Вищого професійного училища, Черкаського кооперативного технікуму та інші.

На цьому ж заході було нагороджено дипломами та подарунками юних художників, які взяли участь у конкурсі “Професії очима дітей”.

Захід був дуже змістовним, тому він допоможе учням обрати свою професію у майбутньому.

th_2.jpg