Новини з «ДИВОСВІТУ»

Учні школи попрощалися із літнім мовним табором «Sunshine».Протягом двох тижнів діти мали змогу відпочиваючи навчатись та навчаючись відпочивати..

В таборі працювали волонтери Корпусу Миру США в Україні та вчителі іноземних мов: Коваленко О. Ф., начальник табору, Терещенко І. В., Карбівнича І. В., Восколович Ж. Ю., Дяченко О. В., Коломієць Л. М., Живоченкова Н. Б., – проводили англомовні заняття різного типу згідно складеного плану – сітки, а саме: speaking, reading, writing, у першій половині дня.

Після обіду діти мали leasure-time (відпочинок). В цей період проводилися заняття за інтересами: виготовлялися різноманітні поробки , розучувалися пісні та вірші англійською мовою, влаштовувалися лексичні рольові ігри, проводилися екскурсії до художнього музею, в дитячу бібліотеку, де учні дізналися багато нового про історичні традиції, народні мистецтва (вишиванки, лялькі-мотанки, ліплення), оглянули художню виставку про Черкащину, ознайомилися з музеями та історичними містами світу.
З учнями постійно знаходилися волонтери Корпусу Миру США в Україні – носії мови, які спілкувалися з ними, проводили заняття на свіжому повітрі (в Долині троянд), дитячому парку. Щоденно з дітьми був присутній Mr. Marks.
В години відпочинку діти приймали активну участь в організованих для них вчителями фізичної культури спортивних змаганнях. Влаштовували виставки поробок, фотовиставки. Щодня робота табору висвітлюється на стендах у рекреації школи. Спілкування велося суто англійською мовою.
Невимушена атмосфера, яка панувала у мовному таборі, дозволила отримати високі результати у питаннях спілкування іноземною мовою, підвищити мовні навички при повсякденних розмовах із носіями мови.
За результатами перебування в мовному таборі учні отримають сертифікати різних ступенів (золоті, срібні, бронзові), які засвідчують проходження ними літньої англомовної практики, а вчителям вручено подяки за відмінну організацію роботи англомовного табору.
До нових зустрічей «Sunshine»!

th_Изображение 021.jpg