Новий шкільний щоденник

Изображение_030

За традицією нашої школи, першого вересня, кожний учень отримає особистий щоденник. Творчою групою був розроблений новий дизайн головного учнівського документа. На обкладинці зображена будівля школи на фоні екологічної долини, інформація про  її герб, юридична та електронна адреси. У щоденнику розміщені державні символи України, гімн школи, найшляхетніші віхи історії школи, єдині вимоги до учнів, розклад уроків, пам’ятка на канікули, листок подяки, табель успішності, сторінки запису інструктажів та бесід з безпеки життєдіяльності, зразок заяви для батьків та правила бібліотеки.

Ми маємо надію, що новий дизайн шкільного щоденника сподобається учням і вони з новими силами продовжать оволодівати міцними знаннями.