Новий шкільний щоденник

IMG_6289

За традицією нашої школи, першого вересня, кожний учень отримає особистий щоденник. В цьому році школа відзначає 110 річницю з дня заснування. Тому творчою групою був розроблений новий святковий дизайн головного учнівського документа. На обкладинці зображена будівля школи на фоні національної етнічної вишивки, інформація про  її герб, юридична та електронна адреси. У щоденнику розміщені державні символи України, гімн школи, головні історичні події, єдині вимоги до учнів, календар на 2015 та 2016 роки, розклад уроків, пам’ятка на канікули, листок подяки, табель успішності та сторінка для запису інструктажів та бесід з безпеки життєдіяльності.

Ми маємо надію, що новий святковий дизайн шкільного щоденника сподобається учням і вони з новими силами продовжать оволодівати міцними знаннями.