Нові перемоги наших учнів

th_Изображение 027.jpgth_Изображение 025.jpgУчні нашої школи продовжують здобувати перемоги у різноманітних турнірах і конкурсах. У Харкові відбувся чемпіонат ФСД «Динамо» України з легкої атлетики «Юний динамівець». У ньому взяла участь учениця 8-Б класу, нашої школи, Вікторія Коваленко. Дівчина виборола І місце у бігу 400 метрів з бар’єрами.

Учениця 3-В класу Каріна Суденко взяла участь у міжнародній виставці собак всіх порід «Золотий кубок Черкащини». Вона виборола звання лауреата у номінації «Малюнок», була нагороджена дипломом та цінним подарунком.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні, вчителі, щиро вітають Вікторію Коваленко і Каріну Суденко з перемогами та бажають подальших творчих та спортивних успіхів.