Нові досягнення з французької мови

Всеукраїнська асоціація викладачів історії «Нова Доба» проводила конкурс творів під загальною назвою «Права людини – уроки історії ХХ століття». 30 червня були підведені підсумки конкурсу. Серед більш ніж 150 учасників з усієї України дві учениці  10-А класу нашої школи – Бойцун Тетяна і Єрмолаєва Софія потрапили до числа переможців конкурсу.

Єрмолаєва Софія писала роботу на тему: «Чому історична пам’ять особливо про Другу світову війну розділяє українське суспільство? Які шляхи примирення ви можете запропонувати?», а темою роботи Тетяни Бойцун стало дослідження «Що впливає більше: минуле на перебіг сучасності чи сучасне на розуміння минулого?»

Наших учениць та вчителя історії Сотуленка О. Ю., який керував написанням робіт, Всеукраїнська асоціація викладачів історії «Нова Доба» запросила для участі у роботі Третього Круглого столу, який відбудеться 16 листопада 2012 року у м. Києві.

th_large_1.JPG.jpgth_large_2.JPG.jpg