Нехай квітне школа!
В школі триває екологічна практика. Учні працюють на ппришкільних ділянках, створюючи неповторний, чарівний квітковий образ навколо нашого навчального закладу. В цьому році екологічна практика проходить як ніколи організовано та плідно. Учні висадили на пришкільних ділянках петунії, чорнобривці, іриси, кущі багаторічних троянд. Клумба біля центрального входу школи радує очі усіх мешканців міста. Велику роботу по озелененню школи проводять вчителі біології Довгаль Людмила Володимирівна, Чубса Світлана Миколаївна, класні керівники. Завдяки їм та учням наша школа благоухає та розквітає!