Навчаємось мінній безпеці

viber_image_2022-09-22_09-28-56-752

Нова реальність, в якій ми живемо, вимагає від нас нових знань. Всі ми постійно повинні дбати про безпеку та маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними.
Представники благодійного фонду «СпівДія» який працює за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України провели заняття з учнями 5-х класів з мінної безпеки та надали безпекові рекомендації в умовах воєнного часу. Під час заняття учні переглянули тематичний відеоролик, взяли участь у квесті та вікторині з мінної безпеки, задавали питання та отримували змістовні відповіді.
Нам усім треба бути дуже уважними. Шановні учні! Якщо ви побачите якийсь невідомий предмет — не підходьте , не чіпайте, обережно відійдіть назад і повідомте про знахідку когось із дорослих або зателефонуйте за номером 101 і рятувальники неодмінно приїдуть, щоб знешкодити предмет і знову зробити це місце безпечним для людей.