Навчальна практика
В учнів 5-8 та 10 класів розпочалася навчальна практика.
Учні класів з поглибленним вивченням іноземних мов пройдуть лінгвістичну практику з тем: “Застосування інформаційних технологій” (керівник Коваленко О. Ф.), “Язичництво” (керівник Бряник І. В.), “Подорож до Великобританії”, “Здоровий спосіб життя” та “Література Англії” (керівник Карбівнича І. В.), “Україна – наша Батьківщина” (керівник Куксенко Т. М.), “Історія мого краю” (керівник Драка О. В.).
Учні класів з поглибленим вивченням природничих предметів працюватимуть з тем: “Рослини – біоіндикатори” (керівник Довгаль Л. В.), “Екологічна казка” ( керівник Чубса С. М.), “Неорганічні сполуки” (керівник Будавицька С. В.), “Промислові об’єкти міста Черкаси” (керінвик Коваль В. І.), “Створення шкільної електронної бібліотеки” (керівник Задиранов О. Б.).
Навчальна практика пройде з 30 травня по 10 червня.