Насичений тиждень

зображення_viber_2024-03-22_10-33-00-567

В очікуванні весняних канікул учні 1-А класу з користю та натхненням провели низку цікавих та креативних заходів. Насичений подіями тиждень розпочався з веселих розповідей та вражень про вихідні під час ранкового кола зустрічі. У вівторок – 19 березня пригадали про день народження відомої українська поетеса-шістдесятниці, письменниці, лауреатки Шевченківської премії, Премії Антоновичів – Ліни Костенко. Діти знайомились з її творчістю та з захватом слухали поезії.
Середа день – насичений подіями. Під час ранкової зустрічі діти розповіли, що 20 березня має багато свят. Сьогодні – Всесвітній день Землі. Учні переглянули відео, обговорили, що потрібно робити, щоб наша Земля посміхалася. Ще сьогодні – “Всесвітній день щастя”. Зробили квітку, де на пелюстках написали, що приносить нам щастя. Намалювали “Коктейль позитиву” та подарували позитивний комплімент однокласнику. На уроці мистецтва поринули у світ казки, адже сьогодні ще й “Всесвітній день казки”.
Четвер для малих школяриків, мабуть, був найвеселіший, адже в початковій школі був День піжами.
П’ятниця – Міжнародний день води. Цікаві завдання, знайомство з властивостями води, розповіді про значення водних ресурсів чекали сьогодні на маленьких дослідників.
Діти із задоволенням розповідали про події тижня . І тепер під час весняних канікул будуть ділитись враженнями з своїми рідними та друзями.