Наші права у дитячих малюнках

Изображение 054

У нашій школі відбувся екологічний тренінг для молоді «Екологічні проблеми атмосфери», який провели тренери – вчителі біології та екології С. М. Чубса та Л. В. Довгаль.

У тренінгу взяли участь учні та вчителі шкіл №3, 5, 10, 12, 15, 18, 22, 26, 28, 29, 34 та ГПЛ. Він пройшов у ігровій формі та викликав неабияку зацікавленість в учнів. На тренінгу школярі дослідили зміни клімату на Землі, сформували ставлення до цієї проблеми, визначили основні причини цього негативного явища, дізналися про можливі наслідки на найближчі 50 років та розробили план на майбутнє.

Учні мали змогу обрахувати власний «карбоновий слід» та на основі цього визначити особливий внесок для досягнення поставлених цілей на локальному рівні.
Завдяки хімічним дослідам на визначення складових повітря та демонстрації явища «парниковий ефект» учасники краще зрозуміли природу цих явищ. Корисною та цікавою була інтерактивна гра «Світове кафе», де діти виступили в ролі уряду світу, країни і громади. Вона дозволила не тільки визначити «винних» на кожному рівні, – а й розробити природоохоронні закони, які б сприяли вирішенню багатьох екологічних проблем пов’язаних з атмосферою.
Наступний тренінг буде присвячено темі «Господарський кошик», тож чекаємо на небайдужих до нашого довкілля!

th_Изображение 042.jpgth_Изображение 043.jpgth_Изображение 030.jpg

th_Изображение 047.jpgth_Изображение 005.jpgth_Изображение 048.jpg