Наші на «ВІККІ»

Вiкка

Учні 8А класу (класний керівник Терещенко І.В.) відвідали телерадіокомпанію «ВІККА». Восьмикласники поспілкувалися із головним редактором компанії Юлією Кропивою, яка розповіла про історію створення, співробітників, тернистий шлях розбудови  та основні напрямки інформаційної політики. Учні дізналися, що вперше в ефір компанія вийшла у 1991 році та щоденно створює власну телепродукції не менш п’яти годин, над якою працюють високопрофесійні журналісти, оператори, монтажери, редактори та інші фахівці. Особливо учнів зацікавила професія телеведучого і восьмикласники отримали ґрунтовні відповіді на всі численні запитання, які виникли у них.

Екскурсія у телерадіокомпанію «ВІККА» залишила добрі враження та гарні емоції тому школа сподівається на подальшу тісну співпрацю з мультимедійними установами.