Наша команда запрошена для участі у фіналі Міжнародного конкурсу “Аліанте-2008″

Команда школи у складі учнів 11-А класу Надолінського Дмитра та Гришка Євгена p 18 по 27 вересня 2008 року відвідає м. Остраву в Чехії, де побувають на Авіаційному мега-шоу в рамках програми „Дні НАТО”.

Наша команда була запрошена для участі у фіналі Міжнародного конкурсу “Аліанте-2008″. Цьогорічний Міжнародний конкурс „Аліанте 2008 – Україна” проходив на військовій базі берегової охорони в м. Перевальне (Крим, 20 км від Сімферополя). Хлопці готували відповіді на запитання про НАТО, працювали над есе на тему “Що необхідно зробити Україні для отримання ПДЧ в грудні 2008 року?”. Керівник команди — вчитель історії Харитонова С. М. допомагала хлопцям, керувала їхньою роботою. І от — заслужена нагорода! Наша команда серед переможців „Аліанте 2008 – Україна“. Пишаємося нашими хлопцями і бажаємо їм подальших успіхів!