Найактивніший читач

IMG_3181

Підбито підсумки міського конкурсу «Найактивніший читач». Він проходи з ініціативи Черкаської центральної  міської бібліотеки імені Лесі Українки протягом літа 2014 року. За підсумками конкурсу перемогу отримала учениця 11-А класу нашої школи Євгенія Ферлій. Вона була нагороджена диплом переможця та отримала цінні подарунки. Нагородження відбулося у центральній залі бібліотеки. На ньому були присутні учні 10-А класу (кл. керівник У.О. Артьомова) та 11-А класу (кл. керівник І.В. Сатанівська). Учні переглянули мультимедійну презентацію «Ювіляри Черкащини».

Школа вже багато років працює спільно з Черкаською центральною  міською бібліотекою імені Лесі Українки та учні беруть участь і перемагають у конкурсах, що проводить цей заклад культури.