Національний урок «Моє майбутнє в Україні»

Profesiia_Pedrada_2019

Учні 9-11-х класів разом зі своїми класними керівниками долучилися до національного уроку «Моє майбутнє в Україні». Захід був організований Центром«Розвиток КСВ» спільно з МОН та Першим Українським Міжнародним Банком в межах проєкту «Моя кар’єра в Україні».
Метою уроку було сформувати в учнів відповідальне ставлення до вибору професії, сприяти усвідомленню ними власних інтересів до професійної діяльності. У ході уроку учні дізналися про сучасні професії, шукали відповіді на питання про свої здібності та чим би вони хотіли займатися у майбутньому. Крім того, учні ознайомилися із проєктом «Моя кар’єра в Україні», що у 2020 пройде у 6 містах нашої країни. Цей урок допоміг учням зрозуміти причини, що впливають на виникнення та зникнення професій, усвідомити власні інтереси до професій, навчитися прогнозувати актуальність обраної професії в майбутньому.
Сподіваємося наші учні зроблять правильний крок у виборі своєї професії.