Музичні перемоги

зображення_viber_2023-10-31_12-03-43-989

Молоді й ініціативні викладачі вокалу створили в Будинку культури вокальну студію, де б навчалися маленькі черкасці. Нині “Домісолька” налічує близько 37 дітей, віком від 4 до 13 років. У кожній групі напрацьовано оригінальний репертуар українських дитячих пісень. Вихованці студії постійно беруть участь у різноманітних концертах і дитячих заходах. Вихованці студії помітно покращують свої вокальні дані, а поміж тим знаходять нових друзів, здобувають досвід виступів на сцені.
Учениці нашої школи теж є учасниками вокальної студії.
29 жовтня відбувся 4-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Мелодія осені» у якому учениця
1-А класу Петіна Дана, 2-І класу Солодовник Поліна та учениця 4-І класу Нічікова Поліна у складі вокальної студії «ДоМіСолька» зайняли перше місце .
Вся шкільна родина вітає та бажає творчих успіхів і злетів.