Моє хобі

IMG_7944

В шкільному фойє розташувалася виставка колекцій наших учнів. Чого тут тільки немає. Відвідувачі можуть побачити старовинні та сучасні монети, які колекціонує учень 7А класу Артем Удовенко. Картини, написані олійними фарбами, запропонувала до перегляду учениця 5А класу Вероніка Розіна. У центрі виставки розмістилася чудова колекція ляльок Лол учениці 7А класу Анастасії Шеремет. Учень 9А класу Павло Лесечко, який багато років збирає моделі автомобілів, представив їх. На виставці всі бажаючі можуть побачити також колекції марок, блокнотів, брелоків, м’яких іграшок, 3D карток, різнокольорових защіпок для волосся та багато інших цікавинок. Учні та вчителі із захопленням переглядають колекції та сподіваються на те, що такі виставку будуть мати продовження.