Мовний табір «SUNSHINE»

th_sunshine.jpgСьогодні на базі школи розпочав роботу літній мовний табір «SUNSHINE». Школярі, які відвідують табір, були поділені на три групи: до молодшої групи входять учні 4-х класів і мають назву загону «Sunflowers», до середньої групи входять учні 5-6 із назвою «Sundews», старша група 7-8 класів має назву «Sunrises»

Робота в таборі розпочинається з ранкової зарядки під керівництвом волонтера Містера Маркса, після неї проходять заняття із вчителями англійської мови

У другій половині дня учні мають змогу відпочити та розважитись. Школярі виготовили емблему табору, склали табірні пісні та речівки.
Містер Маркс та вчителі проводять веселі розважальні ігри, що допомагають розвитку мовних навичок школярів.

th_Изображение 033.jpgth_Изображение 036.jpgth_Изображение 035.jpg