Мова-скарбниця духовності народу

изображение_viber_2021-02-17_16-55-47

#Міжнароднийденьрідноїмови. День третій Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури. Сьогодні  учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Цікаво пройшов урок-гра «Перлинки української мови» для учнів 1-А класу, класовод Полуніна О.О. Діти виконували цікаві завдання «коли букви граються», відгадували загадки, впізнавали казкових героїв, добирали риму та розповідали скоромовки. А учні 1-Б класу разом з класоводом Джалтир І.А. були учасниками квесту « В країні «Словорграй», в якому пройшли зупинки  “Алфавіт”( зашифровані слова цифрами),  ”Дивограй” (якомога більше створити слів з поданого слова “жайворонок”), “Мовне асорті” (якомога більше дати правильних відповідей на питання в презентації ).
Заходи  були цікаві, сприяли розвитку творчої активності дітей.