Міжнародний творчий конкурс есе (ICWC – International Creative Writing Competition)

Міжнародний творчий конкурс есе – це конкурс, який організований добровольцями Корпусу Миру в цілях заохочення учнів до вивчення англійської мови та розвитку навичок творчого письма. Письмова творчість стимулює уяву, оригінальністьї думки. Вона вчить переконливості, дисципліні і допомагає розвивати навички граматики. Цей конкурс дає простір для учасників досліджувати і виражати свої ідеї та розвинути впевненість в своїх силах у письмовій формі.

У 2013 році учні 10 країн брали участь у конкурсі.
В нашій школі учасниками стали 124 учні класів з поглибленим вивченням англійської мови. Учням були дані дві теми на вибір. Протягом однієї академічної години вони мали написати по цій темі якомога більш креативне есе.
Есе оцінювались протягом тижня нашим волонтером Джейсоном Марксом згідно спеціальних критеріїв, де велика увага приділялась творчості і оригінальності ідеї автора.
Результати шкільного конкурсу:
І – Єрмолаєва Софія
ІІ – Прокопенко Анна
ІІІ – Селіванова Марія
Сьогодні есе шкільних переможців будуть відіслані на обласний конкурс.