Міжнародна екологічна віртуальна школа ENO

1.JPG.jpg

Наша школа є активним учасником міжнародної екологічної організації ENO. Це глобальна віртуальна школа для старшокласників щодо екологічного виховання. Щомісяця через ENO реалізуються різноманітні екологічні проекти. 500 шкіл з 104 країн беруть в них участь.

Наша школа бере участь ось вже в третьому проекті. Спершу, в травні 2008 року ми брали участь у Міжнародному Дні дерев. В цей день учні школи посадили на пришкільній території близька 100 молодих саджанців дерев та кущів.

2.JPG.jpg

В грудні 2008 року проходив проект з моніторингу води. Команда нашої школи з учнів 11-Б класу провели аналіз та дослідження річкової води з Дніпра. Був зроблений висновок, що наша річкова вода може бути використана для забору питної води з подальшим очищенням.

Але найцікавішим проектом став проект «Зміни клімату» в січні 2009 року. Він охопив найбільшу кількість учнів різного віку. Так, наймолодші виготовляли зеленого жабенятка Френка – символ проекту, учні середніх класів робили мультимедійні презентації, а старшокласники готували фільм про причини змін клімату в Україні, найголовнішою і найболючішою з яких став вибух на Чорнобильській АЕС.

3.JPG.jpg

Роботи наших учнів були високо оцінені екологами ENO.