Мистецький марафон (4 класи)

IMG_7619

В останній день перед осінніми канікулами свої таланти представляли учні 4-х класів у межах мистецького марафону«Таланти твої третя школа». Оригінальні та несподівані номери бурхливими оплесками зустрічали глядачі. У номінації «Музичне мистецтво» Єлізавєта Коміз та Еліза Сабадаш (4Б) подарували всім присутнім етюди для фортепіано, а Владислав Кириченко (4Б) створив гарний настрій глядачам віртуозною грою на гітарі. Найбільша кількість учасників була представлена у номінації «Хореографічне мистецтво»: Анастасія Покаленко (4Б), Нікіта Гора (4В) разом з Вікторією Дунаєвською, що навчається у гімназії № 9 виконували танок «Ча, ча, ча». Аліна Легкодух та Крістіна Ляпкало (4А) підкорили глядачів хореографічними композиціями «Веселі ніжки» та «Модерн». Павло Хрипко, Віра Коломієць, Артем Махін та Елеонора Дацик (4Б) демонстрували різножанрові виступи у номінації «Гімнастичні, спортивні етюди та акробатика». Чудову пісню «Іграшки», у номінації «Вокальне мистецтво», виконала Софія Мурашкіна (4В).
Після осінніх канікул запрошуємо всіх бажаючих на продовження мистецького марафону «Таланти твої третя школа». Найкращі творчі здібності демонструватимуть учні 5-8 класів. Чекаємо!

[Галерею не знайдено]