Міський конкурс знавців природи

th_Изображение 008.jpgВідбувся міський конкурс знавців природи серед учнів 5-6 класів. Учень 5-Б класу, нашої школи, Євген Казновський продемонстрував добрі знання та посів третє місце. До цієї перемоги хлопця підготувала вчитель біології Людмила Володимирівна Довгаль. Євген є відмінником навчання, переможцем минулорічного конкурсу серед юних математиків, призером фестивалю «Шлях до Тараса» у номінації «Юні аматори сцени», що відбувся нещодавно.

Він багато років займається сучасними танцями та має перемоги у міських та обласних заходах. За свої високі досягнення у минулому році Євген отримав номінацію «Відкриття року» загальношкільного конкурсу «Учень року». Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Євгена Казновського та вчителя біології Людмилу Володимирівну Довгаль з перемогою та бажають подальших успіхів у вивченні природи рідного краю.