Міський дебатний турнір

На базі гімназії №9 відбувся міський дебатний турнір в шкільному форматі.

В турнірі взяли участь близько 40 команд із більш ніж 10 навчальних закладів. Учасники турніру змагались у різних вікових категоріях: молодша група (7-8 класи) та старша (9-11 класи).

Нашу школу представляли учні 8-А класу (Валашенко О., Киркиченко М., Коробко П., Кулик Д., Смірнова К., Широкопояс В.) та учні  9-10-х класах (Єрмолаєва С., Галушка О., Івченко О., Козєй А., Терещенко Л.) під керівництвом керівника дебат-клубу Харитонової С. М.

Були вибрані цікаві теми, які є актуальними для сучасних учнів: для молодшої  групи  – «Шкільну форму необхідно скасувати», а для старшої  – «Учнівське самоврядування відволікає учнів від навчання».

Наші учні висунули вагомі аргументи, показали себе досвідченими дебатерами, і в результаті запеклої боротьби вибороли призові місця. Старша група – ІІ місце, молодша – ІІІ.  Дуже приємним стала перемога саме молодшої групи, адже вони брали участь в подібних змаганнях вперше.

Слід відмітити, що вперше брала участь в змаганнях як спікер учениця 10-Б класу Козєй Аліна. Її виступ був настільки переконливим і вдалим, що в кінці всіх ігор Аліні була вручена грамота «Найкращий спікер турніру». Решта учасників за призові місця також отримали грамоти від Департаменту освіти та гуманітарної політики.

Також подяками були відмічені наші вчителі Харитонова Світлана Миколаївна (суддя україномовних дебатів, керівник дебат-клубу) та Карбівнича Ірина Валеріївна (суддя англомовних дебатів).

Бажаємо нашим дебатерам подальших успіхів та нових перемог!

th_009.jpgth_023.jpgth_025.jpgth_006.jpgth_005.jpg