Міські профорієнтаційні заходи

63373_110996729064501_570720748_n

У нашій школі проходить щорічна акція «16 днів проти насильства», що спрямована на формування у школярів поваги до особистості кожної людини.
Під гучним девізом «Ми проти насильства!» проходять «години психолога» в учнівських колективах та профілактичні виступи соціального педагога. З метою активізації життєвої позиції школярів та дорослих проведені тематичні години спілкування: «Світ прекрасний, коли в ньому діти дружать» (1-4 класи), «Створи навколо себе коло друзів» (3-4 класи), «Світ без насильства в наших руках» (5-6 класи), «Як виявляти та запобігти насильству» (7-8 класи), «Насилля над особистістю – порушення прав людини» (9-10 класи) та «Чи можливий світ без насильства?» (11 класи).

З учнями школи проведено анкетування з питань обізнаності «що є насильство», «які існують види насильства», «як відрізнити суворість, вимогливість і моральне насильство». Акція «16 днів проти насильства» триватиме до кінця листопада. Ми маємо надію, що завдяки проведеним заходам кожен учень зрозуміє, що вчинити насилля над особистістю – означає порушити суверенні права людини. Тому, ми повинні ставитись до кожного толерантно! «Ми – за повагу!».