Міс школи – 2012

Відбувся загальношкільний конкурс «Міс школи – 2012», у якому взяли участь Вікторія Сивачук (8-А), Анастасія Білоус (9-А), Дарина Арефій (9-Б), Софія Морозова (9-В) та Наталія Коваль (10-Б). Дівчата змагалися у трьох конкурсах: представлення, розмовний та хобі.

За підсумками роботи журі у складі: Лариси Михайлівни Барсукової – заступника директора з навчально-виховної роботи, Світлани Миколаївни Харитонової – психолога школи, Тетяни Григорівни Кононенко – вчителя математики, Вікторії Сергіївни Чернухи – вчителя світової літератури та Анастасії Акуліної – голови інформаційного комітету шкільного парламенту, звання «Міс школи – 2012» виборола учениця 9-А класу Анастасія Білоус. Вікторія Сивачук перемогла в номінації «Міс Особистість», Дарина Арефій – «Міс Пластика», Софія Морозова – «Міс Гармонія», Наталія Коваль – «Міс Рукодільниця».

Конкурс проходив за ініціативою шкільного парламенту та академічної ради дитячого об’єднання «Країна Пригод». Вітаємо переможців конкурсу!

th_Изображение 001.jpg