Міс та містер школи

images

#Mr&Mrs2021 Завершилися змагання елегантності, інтелекту та креативності виступами учнів 7-9-их класів. Конкурсанти спробували свої сили п’яти турах: «Візитівка», «Інтелектуал», «Моє хобі», «Крокодил» та «Танок». Необхідно відмітити добру підготовку конкурсантів, оригінальні ідеї та гарну виконавчу майстерність.
За підсумками роботи журі номінантами стали: «Міс та містер креативність» – Яна Кононенко та Єгор Скрипник (7-А) , «Міс та містер чарівність» – Анастасія Суська та Денис Чінін (9-В), «Міс та містер пластичність» – Марія Шемшур та Артем Поліщук (9-Б) , «Міс та містер оригінальність» – Анна Черна та Михайло Безуглий (7-Б), «Міс та містер інтелектуальність» – Аліна Осовік та Ілля Ніколаєску (8-А), «Міс та містер елегантність» – Аня Яременко та Максим Логвиненко (8-Б). Вітаємо всіх номінантів цьогорічного конкурсу «Міс та містер школи» та запрошуємо взяти участь у фестивалі «Українських пісень та танців», який розпочинається із наступного тижня.