Міс та містер школи

завантаження

#Mr&Mrs2021 У феєричному шоу «Міс та містер школи» сьогодні зійшлися учні 5-6 класів.Свої безмежні можливості учасники демонстрували у конкурсах: «Візитівка», «Інтелектуал», «Моє хобі», «Крокодил» та «Танок». У «Візитівці» конкурсанти в оригінальній формі представили своїх напарників, акцентуючи увагу на особисті якості друзів та подруг. У конкурсі «Інтелектуал» підтвердили високий рівень знань. Цікаві захоплення та таланти презентували у конкурсі «Хобі», а вміння володіти пластикою тіла продемонстрували у конкурсах «Крокодил» та «Танок».
Номінантами за підсумками роботи журі сьогодні стали: «Міс та містер креативність» – Кароліна Гушта та Нікіта Гора (6-В), «Міс та містер чарівність» – Вікторія Микитенко та Володимир Мельник (5-В), «Міс та містер пластичність» – Вікторія Селявко та Роман Боковня (5-А), «Міс та містер оригінальність» – Катерина Веремієнко та Михайло Душейко (6-Б), «Міс та містер інтелектуальність» – Кіра Сідак та Антон Кивенко (6-А), «Міс та містер елегантність» – Кароліна Ігнатьєва та Арсеній Полухін (5-Б).
Завтра заключний день конкурсу у якому візьмуть участь учні 7-9 класів. Побажаємо їм успіху та натхнення.