Міс та містер школи

d197908

#Mr&Mrs2021 Наша школа славиться талановитими, креативними та неординарними особистостями. Тож презентувати свої класні колективи та здобутки сьогодні розпочали в межах загальношкільного конкурсу «Міс та містер школи» учні 3-4 класів. Учасники презентували себе у п’яти турах: «Візитівка», «Інтелектуальний конкурс», «Моє хобі», «Крокодил» та «Танок». Феєричними виступами відзначилися всі учасники.
За підсумками роботи журі номінантами стали: «Міс та містер креативність» -Христина Жадинська та Артем Коркішко (4-А) , «Міс та містер чарівність» -Вікторія Шевцова та Ілля Бабенко (3-Б), «Міс та містер пластичність» -Олександра Виноградова та Давід Пахомов (3-А) , «Міс та містер оригінальність» – Анна Логвінова та Назар Яновський (3-І), «Міс та містер інтелектуальність» – Марія Колісник та Нікіта Баранов (4-В), «Міс та містер елегантність» – Мілана Лященко та Сергій Ситниченко (4-Б).
Конкурс триває… Завтра змагатимуться учні 5-6 класів. Вболівайте!