Майстер-клас з технології критичного мислення

Відбувся майстер-клас вчителя української мови і літератури Барсукової Лариси Михайлівни з технології критичного мислення для керівників МО міста. В майстер-класі взяли участь 20 вчителів, керівників шкільних методичних об’єднань, серед них, керівник методичного об’єднання Придніпровського района Черненко Наталія Іванівна та методист міського методичного кабінета Нестеренко Наталія Василівна.

На майстер-класі відбулася презентація досвіду роботи вчителя по застосуванню технології критичного мислення на уроках української літератури в 11 класі, були представлені дослідження учнів з теми “Українська література 20-30 років ХХ століття: стилі, ідеї, долі…” та спільний проект учителя та учнів 11-х класів “Легенда про рідний край”

th_1.jpg th_2.jpg th_3.jpg th_4.jpg th_5.jpg th_6.jpg th_7.jpg th_8.jpg th_9.jpg th_10.jpg th_11.jpg th_12.jpg th_13.jpg th_14.jpg th_15.jpg