Маємо спортивний майданчик
![IMG_6301](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2015/08/IMG_6301-300x225.jpg)
Мрія школярів про сучасний спортивний майданчик здійснилася. За кошти виділенні з міського бюджету, приватне підприємство «Арсенал» виготовило огорожу та бетонне покриття, яке потім було покрите штучним. Встановленні футбольні ворота, баскетбольні щити та обладнання для гри у волейбол.
Вся шкільна родина з нетерпінням чекає урочисте відкриття спортивного майданчика. Про час його проведення ви дізнаєтесь незабаром із оголошень на нашому сайті.